Večerní relaxace s meditačním podsedákem

A co jsem si pro tebe připravila dnes? Dnešní recenze bude naprosto speciální, protože se bude jednat o recenzi ve které se zaměříme na věc, kterou jsem si hrozně moc dlouho přála. Budeme si totiž povídat o MEDITAČNÍM SEDÁKU. Kdo mě zná ví, že jsem jednu dobu velmi často s oblibou cvičila jógu, ale v poslední době jsem ji trochu zanedbala. To chci ovšem brzy napravit, protože teď mám opět dvě nové skvělé pomůcky. O jedné si tedy povíme dnes a na druhou se můžeš těšit příště!

Meditační podsedák jsem chtěla již delší dobu, protože v pokoji nemám moc místa, a tak nějaké křeslo nebylo nikdy zrovna praktické, a právě proto jsem si vybrala tento malý a skladný (u nás také zvaný) bobek. Rozměry 30*18 cm jsou opravdu velmi roztomilé a samotný podsedák ještě více!

Podsedák se mi osvědčil při práci, kdy jsem si na zemi třídila nejrůznější papíry. Sedět na zemi není úplně zdravé a hlavně příjemné, protože zem bývá často chladná a tvrdá. Vhodné také pro vyrovnání páteře a chvilky relaxace. Pokud mi někdy večer zbude čas a mám náladu si například po cvičení trošku odpočinout a nebo jen pročistit mysl často si sednu na tento modrý bobek, zapnu si relaxační hudbu a snažím se uvolnit. Nečekej ovšem žádný návod na složité cvičení, protože já sama se snažím jen o dechová uklidňující cvičení, ale i ty někdy umí být pěkně náročné.

Krom toho, že tento roztomilý modrý „vak“ používám na sezení používám ho také často jako podložku pod nohy. Při delším sezení za stole mě často bolívají kolena a opravdu není lepšího pocitu než si nohy mírně nadzvednout. A to doporučuji i po únavném dni. Pokud potřebuješ ulevit chodidlům stačí si nohy mírně podložit například tímto podsedákem.

 

Produkty zmíněné v tomto článku

You may also like...

1 Response

  1. Zuzulet napsal:

    Vyzerá byť v pohode a taký akurát do menšej izby 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain